Przejdź do treści

Opinie Klientów

O jakości i skuteczności naszego doradztwa hipotecznego świadczą przede wszystkim opinie naszych Klientów.

Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

Współpracę z firmą Finance&Profit ocenimy bardzo wysoko. Jej specjaliści zrealizowali wszystkie zaplanowane działania terminowo, kompleksowo i profesjonalnie. Odznaczają się szybkim reagowaniem na nasze potrzeby i elastycznością. Pomagają na każdym etapie ubiegania się o dotację – od momentu doboru właściwego działania, poprzez stworzenie projektu aż do złożenia wniosku i następujących po nim kontaktów z instytucją przyznającą wsparcie. Chcielibyśmy polecić usługi doradcze świadczone przez Finance&Profit każdej firmie, której zależy na solidności, terminowości i kompleksowym podejściu.

Katarzyna Mokucka, Prezes zarządu Seology Sp. z o.o. 

Z usług Pana Michała Leśniaka już raz korzystałem, tak że gdy przyszło mi ponownie zaciągnąć kredyt hipoteczny, zwróciłem się od razu do niego. Jak poprzednio, szybko i sprawnie znalazł najkorzystniejszą ofertę, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na pytania. Oferta ta dodatkowo została jeszcze wynegocjowana na lepsze warunki. Jeśli pojawi się ponowna konieczność zaciągnięcia kredytu hipotecznego lub ktoś zapyta o doradcę, to wiem gdzie kierować.

S.P., Informatyk 

Przesyłam poniżej naszą opinię/rekomendacje. Po przeczytaniu tych zawartych na stronie, naprawdę trudno o coś oryginalnego :). Ale przypuszczam, że tak jak one wszystkie – tak jak i nasza – pisana jest szczerze i z przyjemnością. Rzeczywiście mieliśmy wcześniej kilka spotkań z innym doradcą. Proszę sobie wyobrazić, że rozstaliśmy się w nieciekawych nastrojach – ostatecznie tamten Pan stwierdził, że szans wielkich nie mamy, a jego analiza przyprawiła nas o kilka dodatkowych siwych włosów. Ale finał jest jaki jest, za co bardzo dziękujemy. Współpraca z Panem Michałem Leśniakiem zakończyła się dla nas – sprawnym i pozbawionym zbędnego stresu – uzyskaniem kredytu hipotecznego na wymarzone mieszkanie. Mieliśmy okazję współpracować z konkurencją– na tym tle jakość oferowanych przez Pana Michała usług wypada niezwykle profesjonalnie i przystępnie. Na każdym etapie współpracy – od pierwszej rozmowy telefonicznej po moment podpisania umowy w banku, mieliśmy poczucie, że powierzyliśmy tę niebagatelną dla nas kwestię, jaką jest kredyt niemal na całe życie – właściwej osobie. Jeżeli będziemy mieli w przyszłości potrzebę skorzystania powtórnie z usług doradcy finansowego, wybór będzie dla nas oczywisty.

M.S.-D., kierownik 

Już drugi raz korzystaliśmy z mężem z usług Pana Michała i skorzystalibyśmy ponownie. Jest to doświadczony specjalista w swojej dziedzinie, który ma szeroka wiedzę z zakresu bankowości, finansów i rynku mieszkaniowego. Została dla nas przygotowana bardzo korzystna oferta, proces wypełnienia wniosku i podpisania finalnej umowy przebiegł bardzo sprawnie. Pan Michał jest dyspozycyjny pod telefonem, w razie nagłych pytań. Jeśli akurat nie jest w stanie odebrać telefonu, zawsze oddzwania. Serdecznie polecamy wszystkim firmę Finance & Profit, a w szczególności Pana Michała.

M.G., manager korporacji 

Pan Michał został mi polecony przez kolegę, i ja również gorąco będę polecać Jego usługi. Jak większość osób które po raz pierwszy kupują mieszkanie, najbardziej byłam przerażona formalnościami kredytowymi, stosem dokumentów do wypełnienia oraz językiem bankowym którego nie rozumiem. Pan Michał wziął cały ten ciężar na swoje ramiona i dziś mogę powiedzieć, ze był to najprostszy etap projektu “mieszkanie”. Dla wszystkich osób które boja się podjąć decyzje o zakupie mieszkania ze względu na kredyt, polecam kontakt z p. Michałem który sprawnie i rzetelnie załatwi wszystkie formalności. Zaoszczędzone czas i energie można będzie przeznaczyć np. na wybór zasłon do sypialni.

W.A., head hunter

Pana Michała poleciła nam moja koleżanka, która kilka miesięcy wcześniej sama korzystała z jego pomocy przy wyborze oferty bankowej. Pan Michał okazał się być doświadczonym specjalistą, który odpowiedział na wszystkie nasze pytania i pomógł rozwiać wątpliwości. Rzetelnie przedstawił najkorzystniejsze oferty bankowe i pomógł nam dokonać wyboru takiej, która spełniała nasze oczekiwania. Co więcej, zawsze znalazł czas żeby spotkać się z nami czy towarzyszyć podczas podpisywania dokumentów już na miejscu w banku. Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała.

S.S., pracownik korporacji

Osoba Pana Michała została mi polecona przez znajomych z pracy jako rzetelny specjalista. Całkowicie się zgadzam z tą opinią. Podczas całego okresu „naszej współpracy” Pan Michał wykazywał się profesjonalizmem oraz obszerna znajomością tematu, co dla mnie jako laika w dziedzinie bankowości i kredytów było niezmiernie pomocne. Pan Michał tłumaczył mi cały proces i na jakim etapie obecnie się znajdujemy. Bardzo jasno tłumaczył mi jakie dokumenty ja muszę dostarczyć. Kredyt, na korzystnych warunkach, udało mi się uzyskać bez problemu. Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała.

J.S., kierownik laboratorium

Zakup nieruchomości w pojedynkę, szczególnie gdy prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą, nie jest prostą sprawą. Ilość dokumentów wymaganych przez bank jest większa, niż w przypadku osoby zatrudnionej na etacie. Dodatkowo brak dużej ilości wolnego czasu oraz zabieganie, związane ze szczytem sezonu w mojej branży, nie ułatwiają tego procesu. Jednak z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Michała, każdej osobie, w której głowie zrodził się pomysł na zakupu nieruchomości. Pan Michał do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i rzetelnie. W prosty sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz dokonuje szczegółowej analizy ofert bankowych. Zwraca uwagę na wiele istotnych zagadnień, na które sama pewnie w ogóle nie zwróciłabym uwagi. Dodatkowo służy swoją wiedzą i pomocą oraz krok po kroku przedstawia plan działania i uczestniczy w nim do samego końca. Dzięki Jego kompetencjom zaoszczędziłam wiele czasu, którego i tak w ostatnim okresie nie miałam zbyt dużo. Po jednym spotkaniu wiedziałam już od czego zacząć i nad czym należy się zastanowić, przed podjęciem ostatecznej decyzji.

J.T., własna firma

W 100% rekomenduję współpracę z Panem Michałem. Jego usługi w zakresie doradztwa kredytowego polecili mi koledzy z pracy, którzy byli bardzo zadowoleni i teraz sama mogę potwierdzić, że mieli rację. Pan Michał na pierwszym spotkaniu dokładnie i w przystępny sposób wytłumaczył mi wszelkie kwestie związane z kredytem hipotecznym. W momencie pojawienia się wymarzonej nieruchomości, przedstawił mi dostępne opcje kredytu hipotecznego i wskazał ofertę jego zdaniem najkorzystniejszą. Towarzyszył mi w trakcie całego procesu kredytowego i zawsze chętnie odpowiadał na wszelkie pytania. Pan Michał to świetny profesjonalista, który na dodatek jest bardzo sympatyczną osobą. Polecam.

A.K., specjalista sprzedaży

Pana Michała poleciła mi siostra, która także korzystała z jego pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Już na pierwszym spotkaniu (bardzo szybko zaaranżowanym) dowiedziałam się całkiem sporo o kredytach hipotecznych i zasadach ich przydzielania – na co zwracać uwagę, gdzie uważać, jak to wszystko rozpatrywać i co przemyśleć. Pan Michał jest istną kopalnią wiedzy. Bardzo profesjonalny, miły i życzliwy, potrafi w prosty sposób przeprowadzić przez gąszcz liczb, procentów, zapisów, co gdzie i kiedy załatwić i jak ugryźć dany temat. Bardzo efektywna komunikacja – podczas całej procedury przyznawania kredytu byliśmy w kontakcie – Pan Michał zawsze pamiętał o zbliżających się terminach, był również obecny przy podpisywaniu umowy kredytowej. Współpraca z panem Michałem to czysta przyjemność. Gorąco polecam wszystkim borykającym się z zagadnieniem kredytu hipotecznego.

A.R., pracownik korporacji

Od dłuższego czasu mierzyliśmy się z tematem kredytu hipotecznego na nasze nowe mieszkanie. Niestety internetowa wiedza w tym temacie jest mocno rozproszona i często nieaktualna. Znajomi zarekomendowali nam Pana Michała Leśniaka jako dobrego doradcę kredytowego, ponieważ byli bardzo zadowoleni z jego usług. Postanowiliśmy się z nim spotkać. Podczas dwugodzinnego spotkania z Panem Michałem otrzymaliśmy pełną wiedzę dotyczącą tego, jak działają banki oraz, jak konstruowane są umowy kredytowe. Wyjaśnił nam również, na co zwrócić uwagę podczas wyboru konkretnego banku, dzięki czemu zaoszczędziliśmydużo czasu. Pan Michał obliczył naszą zdolność kredytową i doradził nam, do jakich banków warto złożyć wnioski, sam zajął się formalnościami z bankami. Pomógł w złożeniu wniosków i wskazał, jakie dokumenty powinniśmy dostarczyć (co jest szczególnie ważne przy ilości dokumentacji wymaganej przez banki). W każdej chwili mogliśmy liczyć na jego wsparcie i wyjaśnienie różnych zawiłych treści, których nie brakuje w umowach kredytowych. Ostatecznie udało nam się uzyskać kredyt na bardzo dobrych warunkach. Gorąco polecamy współpracę z Panem Michałem Leśniakiem. Jest to rzetelny fachowiec godny rekomendacji.

M.M., pracownik korporacji

Z usług Pana Michała Leśniaka korzystaliśmy z polecenia. Uzyskaliśmy bardzo fachową pomoc w wyborze odpowiedniej oferty kredytowej. Pan Michał był z nami w ciągłym kontakcie i zawsze szybko odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości. Oferta została bardzo jasno opracowana, a następnie szczegółowo omówiona na pierwszym spotkaniu. Uzyskanie kredytu przebiegło sprawnie, a my czuliśmy się komfortowo wiedząc, że Pan Michał czuwał nad całym procesem kredytowym od początku do końca, towarzysząc nam również przy podpisywaniu ostatecznej umowy w banku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy Pana Michała jako kompetentnego a zarazem bardzo życzliwego doradcę kredytowego.

N.Ż., pracownik korporacji

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ­z Panem Michałem Leśniakiem. Jego pomoc ­polecił mi znajomy, u którego mam obecni­e dług wdzięczności za tę cenną rekomend­ację. K&K Consulting pokazuje, że bankowość mo­że mieć ludzką twarz. Znalazłem tu zrozu­mienie dla moich potrzeb i oczekiwań. Ud­zielono mi kompleksowej informacji od pr­zeglądu rynku kredytów hipotecznych począwszy, aż ­po wskazanie szczegółowych rozwiązań optymalnych dla mojego przypadku. Pan Michał swoją cierpliwością mógłby ob­dzielić kilka placówek bankowych, do któ­rych trafiłem zanim skierowano mnie pod ­jego opiekę. Trudny przypadek jakim okazał się mój kr­edyt zakończył się szczęśliwie tylko dzi­ęki osobistemu zaangażowaniu Pana Michał­a, który skutecznie mediował pomiędzy ba­nkiem, deweloperem i urzędem miasta, spr­owadzając mój udział do koniecznego mini­mum. Dla zapracowanych osób, którym obce są m­eandry bankowych zawiłości, a które star­ają się o kredyt, współpracę z K&K Consu­lting wskazywałbym jako w pełni rekomend­owane, optymalne rozwiązanie. Bardzo polecam.­

B.D., menadżer korporacji

I stało się, razem z żoną dorośliśmy do decyzji kupna mieszkania w Krakowie. Nie mieliśmy zbyt dużej wiedzy na temat kredytów ani czasu na odwiedzanie kilkudziesięciu banków. Na szczęście koleżanka z pracy poleciła nam Pana Michała Leśniaka. Bardzo szybko udało się nam spotkać w godzinach popołudniowych, czyli tak jak nam pasowało. Już po pierwszych minutach wiedzieliśmy, że nie mogliśmy lepiej trafić. Pan Michał Leśniak bardzo rzetelnie opowiedział o całym procesie uruchomienia kredytu oraz odpowiedział na wszystkie pytania jakie rodziły się w naszych głowach podczas spotkania. Pan Michał jest bardzo sympatyczną, pomocną i życzliwą osobą. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała każdemu.

K.N., pracownik korporacji

Pana Michała Leśniaka polecił nam znajomy, który jak się okazało sam wcześniej aż dwukrotnie korzystał z usług Finance&Profit firmy K&K Consulting. Zależało nam przede wszystkim na szybkiej i fachowej pomocy w uzyskaniu finansowania na zakup działek. Współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie, nie było żadnych niedomówień. Wszystko zostało nam objaśnione ze szczegółami. Na każdym etapie postępowania Pan Michał był z nami w kontakcie. Usługi doradcze K & K Consulting bardzo polecamy.

K.J., kierownik w firmie informatycznej

Wspólnie z mężem staraliśmy się o kredyt na dofinansowanie zakupu działki. Z polecenia znajomych trafiliśmy do Pana Michała Leśniaka. Podczas pierwszego spotkania zaprezentował się jako specjalista i fachowiec w tej dziedzinie. W trakcie przeprowadzania całej procedury wszystko było jasne i przejrzyste. Pan Michał udzielił nam bardzo wielu wskazówek i informacji dotyczących przeprowadzania tego typu transakcji. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu w błyskawiczny sposób udało się załatwić kredyt hipoteczny na korzystnych dla nas warunkach. Z przyjemnością polecamy fachowe doradztwo kredytowe oraz współpracę z Panem Michałem. W przypadku kolejnego kredytu z pewnością nawiążemy ponowną współpracę.

E.Z., pracownik korporacji

Chcieliśmy z żoną kupić dom, potrzebowaliśmy kredytu, zależało nam na czasie. Potrzebowaliśmy kogoś, kto wytłumaczy nam jak kredyty hipoteczne działają, dopasuje ofertę banku do naszych potrzeb i pomoże bezboleśnie przejść przez cały proces zakupu domu. Pan Michał świetnie poradził sobie z tym zadaniem. Zadbał o to, żebyśmy zrozumieli warunki kredytu, wybrali możliwie najlepiej dopasowaną ofertę, sprawnie skompletowali dokumentację i podpisali umowę. Przez cały okres współpracy elastycznie dostosowywał się do naszych potrzeb, odpowiadał na wszelkie pytania, pośredniczył w komunikacji z bankiem. Współpraca z Panem Michałem pozwala poczuć pełną kontrolę w kwestii kredytu hipotecznego

P.B., informatyk

Po półrocznym procesie aplikacji, bólach głowy notorycznie dostarczanych przez doradcę, z którym poprzednio współpracowałem, i dwóch negatywnych decyzjach kredytowych – ostatecznie trafiłem do Pana Michała Leśniaka. Dodam, ze jestem zatrudniony w australijskiej firmie operującej głównie w Kongo, bardzo rzadko bywam w kraju, a w związku z tym mój profil potencjalnego kredytobiorcy jest dość mocno niestandardowy w realiach polskich banków. Pan Michał również już na pierwszym spotkaniu przyznał, ze mój przypadek do łatwych nie należny, ale że mi pomoże. Przez kilka kolejnych tygodni komunikowaliśmy się wyłącznie drogą emailową. Pan Michał zajął się absolutnie wszystkim: oczywiście zgromadził potrzebne dokumenty, zlecił tłumaczenia kontraktów, udokumentował historie mojego zatrudnienia, komunikował się ze sprzedawcą nieruchomości, zorganizował dodatkowe ubezpieczenie. Przyznam, ze byłem pod ogromnym wrażeniem przede wszystkim sprawnej komunikacji, którą sobie bardzo cenię, oraz wyjątkowo efektywnych i szybkich działań. Po 5 tygodniach współpracy z Panem Michałem nasze drugie spotkanie odbyło się już w banku przy podpisaniu umowy kredytowej! Jestem niezmiernie zadowolony ze współpracy z Panem Michałem i naprawdę wszystkim kredytobiorcom gorąco polecam zapał, doświadczenie i profesjonalizm Pana Michała!

W.Ż., geolog

Pana Michała Leśniaka poleciło nam kilku znajomych z pracy, którzy wcześniej mieli okazję korzystać z jego usług. I teraz mogę napisać– udało się! Dzięki jego fachowej pomocy bez żadnych problemów przeszliśmy przez całą procedurę uruchomienia kredytu hipotecznego na bardzo korzystnych dla nas warunkach. Czytając poniższe komentarze, muszę przyznać, że z czystym sumieniem podpisuję się pod każdym z nich. Pan Michał jest profesjonalny i życzliwy. Wzbudza ogromną sympatię. Chętnie wyjaśniał nam zawiłości zapisów w umowach kredytowych, często wyprzedzając nasze pytania. Przy kolejnej okazji na pewno skorzystamy z pomocy Pana Michała. Zdecydowanie jest to doradca godny polecenia!

K.W., pracownik korporacji

Chciałam Panu serdecznie podziękować i wyrazić swoje ogromne uznanie za pełen profesjonalizm i fachowość podczas wykonywania usługi doradczej związanej z analizą ofert bankowych , oraz pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na kupowaną przeze mnie nieruchomość. Dzięki Panu udało mi się przejść przez ten proces szybko, płynnie i bez stresu. Dodać należy, że większość formalności kredytowych związanych z dokumentacją zostało załatwionych za pomocą maila, telefonu i poczty, ze względu na moje miejsce zamieszkania poza Krakowem. Bez takiego zaangażowania Pana w sprawę byłoby to niemożliwe. Jestem wdzięczna za możliwość skorzystania z Pańskiej oferty i z całą pewnością polecam Pana , oraz firmę którą Pan reprezentuje wszystkim zainteresowanym.

A.K., kierownik sekretariatu

Starałem się o kredyt na nabycie lokatorskiego spółdzielczego prawa do lokalu w spółdzielni mieszkaniowej. Po odbyciu serii spotkań z doradcami kredytowymi wiodących na rynku firm doradczych i banków stwierdziłem, że moje wymaganie są niezrozumiałe bądź niewygodne dla pracowników tych instytucji, Wtedy z polecenia trafiłem do Pana Michała Leśniaka. Pan Michał okazał się bardzo pomocnym, kompetentnym i skutecznym doradcą kredytowym. Chętnie podjął współpracę i podszedł indywidualnie do zagadnienia dobierając ofertę najlepiej spełniającą moje wymagania. Cierpliwie przeprowadził cały proces kredytowy aż do pozytywnego zakończenia. Był zawsze dostępny i w przejrzysty sposób objaśniał wszystkie zawiłości procedur bankowych. Dodatkowo okazał się świetnym rozmówcą na temat muzyki hard’n’heavy co bardzo umiliło mi żmudne wypełnianie wniosków kredytowych. Zdecydowanie polecam usługi doradcze Pana Michała Leśniaka.

M.G., projektant

Trafiliśmy do Pana Michała z polecenia bo nie byliśmy zadowoleni z warunków kredytu hipotecznego na mieszkanie. Po przeanalizowaniu naszej sytuacji Pan Michał zaproponował nam przeniesienie kredytu do innego banku i zmianę waluty z PLN na EUR jako najlepszą dla nas opcję. Wspomnę, że było to w czasach kiedy najbardziej popularne były kredyty we frankach. Po przeniesieniu kredytu rata spadła o 300 PLN mimo że zwiększyliśmy zadłużenie o dodatkową kwotę na wykończenie mieszkania!! Nie mogliśmy w to uwierzyć. Dziś cieszymy się niską ratą w stabilnej walucie. W tym roku, gdy postanowiliśmy zakupić dom oczywiste było dla nas, że o wybór banku i poprowadzenie procedury kredytowej poprosimy właśnie Pana Michała. Ponownie bardzo sprawnie poprowadził naszą sprawę, która w krótkim czasie zakończyła się podpisaniem umowy na bardzo dobrych warunkach. Pan Michał to profesjonalista w każdym calu, konkretny, sprawny w działaniu a co najważniejsze kompetentny, godny zaufania i lubiący to czym się zajmuje. Wszystkie powyższe cechy powodują, że nawet bez znajomości meandrów zagadnień finansowych można być pewnym, że sprawa z którą się do niego przychodzi będzie załatwiona perfekcyjnie. Życzylibyśmy sobie częstszego spotykania na naszej drodze tego typu fachowców, takich którym można po prostu zaufać i oddać się całkowicie w ich ręce. Jak tylko będzie okazja na pewno znów poprosimy o pomoc Pana Michała.

S.Z., informatyk

W ciągu ostatnich kilku lat miałem okazję współpracować z Panem Michałem Leśniakiem dwukrotnie, w obydwu przypadkach z jednakową skutecznością– pozytywna decyzja kredytowa. Pan Michał był obecny (a co ważniejsze – służył profesjonalną poradą) na każdym etapie procesu prowadzącego do podpisania umowy kredytowej, począwszy od wstępnych kalkulacji, wyboru optymalnego dla mnie wariantu kredytu, pomocy w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz obecności podczas podpisywania przedmiotowej umowy kredytowej w banku. Z przyjemnością mogę polecić fachowe doradztwo kredytowe Pana Michała.

M.L., pracownik naukowy

Pan Michał Leśniak to zdecydowanie osoba godna polecenia jeśli chodzi o kwestie związane z kredytem hipotecznym. Od samego początku tj. analizy ofert różnych banków poprzez przygotowanie wniosków kredytowych, a kończąc na obecności podczas podpisywania umowy mogłem liczyć na jego profesjonalne wsparcie. Co więcej zaangażował się on również w pomoc podczas negocjacji z deweloperem, a także zapewnił wsparcie prawnika. Przed pierwszym spotkaniem wszystkie procedury i formalności dotyczące kredytu były dla mnie czarną magią. Tylko dzięki profesjonalnej, i co warto podkreślić życzliwej współpracy z Panem Michałem, niedługo zamieszkam w swoim mieszkaniu.

M.W., rekruter

Właśnie zakończyłem współpracę z Panem Michałem Leśniakiem z Finance&Profit. Osobiście jestem bardzo zadowolony z udzielonej pomocy. Przed podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny byłem osobą, która nie miała żadnego pojęcia o kredytach, stopach procentowych, dodatkowych kosztach kredytu, itp. Dlatego zdecydowałem się poprosić o pomoc. Uważam, że było to bardzo dobre posunięcie. Współpraca była bardzo profesjonalna. Zaczęła się od szczegółowego, konkretnego omówienia wszystkich aspektów kredytowych. Wytłumaczenia wszystkiego prostymi słowami, na tzw. „chłopski rozum”. Cały proces starania się o kredyt (zaświadczenia o dochodach, poszukiwanie najlepszej oferty, druki potrzebne do MDM, itp.) przebiegł bardzo szybko, sprawnie i w sposób kompleksowy. Wszystkie potrzebne druki miałem przesłane na maila, Pan Michał zawsze odpowiadał na maile, telefony i sam przeprowadzał rozmowy z bankiem. Można było zauważyć zaangażowanie i doświadczenie. Z przyjemnością i z czystym sumieniem mogę polecić Finance&Profit, w szczególności współpracę z Panem Michałem. Pozdrawiam, i życzę powodzenia przyszłym klientom.

P.J., trener-szkolenia informatyczne

Mieliśmy niewątpliwą przyjemność skorzystania z usług Michała Leśniaka w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego. Bardzo dobra znajomość zagadnienia pozwoliła na szybkie wybranie oferty i złożenie odpowiednich wniosków. Kompleksowa obsługa, pomoc w przygotowaniu wniosków pozwoliła płynnie przejść przez ten czasochłonny proces, bez niepotrzebnej nerwowości. Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, cierpliwość w odpowiadaniu na setki pytań to bez wątpienia atuty Michała. Jak najbardziej polecam Finance & Profit.

Z.T., menadżer korporacji

Od dłuższego czasu zastanawiałam się na zakupem własnego mieszkania, a co za tym idzie skorzystaniem z jak najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Pan Michał Leśniak z Finance&Profit został mi polecone przez kolegę pracy. Zależało mi przede wszystkim na sprawnej, pomocnej i rzetelnej obsłudze. Już po pierwszym spotkaniu Pan Michał konkretnie i z pełnym obiektywizmem przedstawił mi najlepsze na rynku oferty, opierając się na ważnych dla mnie kryteriach, dzięki czemu w dokładny i prosty sposób mogłam porównać wszystkie oferty. Na każdym etapie Pan Michał dokładnie mi wszystko wyjaśnił i służył radą. Wszelkie kwestie formalne zostały załatwione w przeciągu kilku dniu, w banku byłam tylko raz, podczas podpisywania umowy, w obecności Pana Michała co świadczy o jego profesjonalnym podejściu do klienta. Serdecznie polecam usługi Pana Michała z F&P , osobiście jestem bardzo zadowolona z współpracy, a przede wszystkim z jej efektu jakim jest kredyt na bardzo dobry warunkach, oraz szybkie przejście przez cały proces wnioskowania.

P.Z., pracownik banku

Pan Michał Leśniak uzyskał dla nas bardzo korzystną ofertę i ograniczył do niezbędnego minimum potrzebę naszego zaangażowania w proces uzyskiwania kredytu. Był zawsze dyspozycyjny, szybko i kompetentnie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług doradczych i nie będziemy się wahali z nich skorzystać przy kolejnej okazji.

M.B., menadżer

Ubiegając się o kredyt hipoteczny miałem przyjemność skorzystać z usług firmy K&K Consulting z Krakowa. Z pomocą doradcy Pana Michała Leśniaka uzyskanie kredytu było jedynie formalnością. Pan Michał szybko i sprawnie przedstawił oferty różnych banków oraz pomógł wybrać opcję najkorzystniejszą dla mnie. Niezbędną pomoc uzyskałem także w zebraniu informacji dotyczących dodatkowych warunków, dzięki czemu nie byłem zaskoczony ukrytymi kosztami kredytowymi. Wysoko oceniam pracę Pana Michała, dlatego zachęcam do skorzystania z usług doradczych.

P.W., księgowy

Po raz kolejny nasza współpraca z Panem Michałem Leśniakiem z Finance&Profit zakończyła się oczekiwanym rezultatem. W 2010 roku wraz z żoną, z polecenia znajomych, zgłosiliśmy się do niego po pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Natomiast rok 2014 zakończyliśmy pozytywnymi decyzjami z 3 banków odnośnie kredytu na sfinansowanie budowy domu. Gorąco polecam współpracę z Panem Michałem, który wykazał się kompetencją, ogromnym zaangażowaniem jak również poświęceniem, będą dostępnym praktycznie od rana do nocy. Podpisanie obu umów odbyło się również w obecności wspomnianego, co dodatkowo podnosi naszą pozytywną opinię o nim.

A.P., przedsiębiorca

Z p. Michałem brałem kredyt na mieszkanie. Najpierw krótki wywiad telefoniczny – ile potrzebuję, w jakich bankach mam konta, moje preferencje co do kredytu itp. Dostałem listę rzeczy, które muszę przygotować dla banków i dla określenia najlepszej ofert. Po pozbieraniu wszystkich dokumentów umówiliśmy się na spotkanie, gdzie zostały mi przedstawione oferty banków, z których wybrałem najlepsze. Przeszliśmy do wypełniania wniosków. Nic nie podpisywałem w ciemno, miałem czas na przeczytanie wszystkiego dokładnie, jeśli pojawiały się wątpliwości mogłem śmiało pytać (nawet o największe banały). Podpisane wnioski zostały osobiście złożone w bankach przez p. Michała. Po kilku dniach oczekiwania, kiedy dostaliśmy odpowiedz z banku, na którym zależało mi najbardziej umówiliśmy się na kolejne spotkanie, już w placówce banku (wcześniej musiałem jeszcze podpisać umowę notarialna). Wspólnie z p. Michałem jeszcze raz przeanalizowaliśmy warunki kredytu, złożyłem kilka podpisów. Mogłem się już poczuć prawowitym właścicielem mieszkania. Cały proces kredytu trwał ok 2 tyg. Większość czasu to oczekiwania na rzeczoznawcę i odpowiedz banku. Z czasu który poświęciłem na wszystkie procedury to wspomniany wywiad telefoniczny, zbieranie dokumentów, podpisywanie wniosków i ostateczne podpisanie umowy w banku. Łącznie kilka godzin, zero chodzenia po bankach, zero stania w kolejkach. Michał Leśniak to porządna firma :-). Polecam go rodzinie i wszystkim znajomym chcącym wziąć kredyt, a jeśli ja kiedykolwiek miałbym brać jeszcze jakiś kredyt, jestem przekonany, ze ponownie zwrócę się do p. Michała.

R.P., informatyk

Firma K&K Consulting (a konkretnie – Michał Leśniak) została nam polecona przez znajomego, gdy mieliśmy już wybrane mieszkanie do kupna i wstępnie ustaliliśmy swoją zdolność kredytową w jednym z banków. Na pierwszym spotkaniu z Michałem oprócz przyjaznego nastawienia otrzymaliśmy szczegółową analizę kredytów w kilku bankach na podstawie naszych dochodów. Zaktualizowaną analizę w ekspresowym tempie otrzymywaliśmy za każdym razem gdy zmieniały się czynniki związane z nieruchomością (wartość, stan prawny) jak i z naszymi finansami (wynagrodzenie, rodzaj umowy, wysokość wkładu własnego). Michał pomógł nam również w ocenie stanu prawnego nieruchomości m.in. przeglądając księgi wieczyste, czy dając wskazówki do umowy przedwstępnej. W każdej chwili mogliśmy się z nim skontaktować, więc każde nasze pytanie od razu znajdowało odpowiedź. Co więcej Michał zadbał o kompletność i prawidłowość wszelkiej dokumentacji od momentu złożenia wniosku kredytowego do podpisania umowy kredytowej z bankiem – był również z nami w momencie jej podpisania sprawdzając ostatnie szczegóły. W chwili obecnej remontujemy już mieszkanie kupione na kredyt dzięki pomocy K&K. Jesteśmy zadowoleni z otrzymanego wsparcia i z pewnością skorzystamy z doradztwa Michała przy podejmowaniu kolejnych decyzji kredytowych lub inwestycyjnych. Z pewnością możemy polecić K&K Consulting tym, którzy na temat kredytów hipotecznych mają wiedzę wyłącznie teoretyczną lub „internetową”.

M. i C.K., pracownicy korporacji

Właśnie zakończyłem współpracę z Finance&Profit przy uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie. Do biura trafiłem przez klientkę, która brała kredyt mieszkaniowy parę miesięcy wcześniej i była bardzo zadowolona z usług tej firmy, a dokładnie Pana Michała Leśniaka. Ja również zdecydowałem się na jego pomoc i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Pan Michał przedstawił mi analizę ofert bankowych i pomógł mi zadecydować, który kredyt jest najkorzystniejszy dla mnie. Potem przeprowadził mnie przez skomplikowane terminy, formularze, wnioski, oświadczenia, które są niezbędne do udzielenia kredytu. Poświęcił mi dużo czasu, podchodzi do klienta indywidualnie, nawet, gdy zachodzi taka potrzeba (z powodu mojej pracy poza Krakowem i nieobecnością w tygodniu) umawiał się ze mną w weekendy. Przez cały okres od rozpoczęcia procedury kredytowej, poprzez umowę, aż do momentu uruchomienia kredytu monitorował moją sprawę, był ze mną w kontakcie i wyjaśniał wszystkie wątpliwości, odpowiadając na pytania. Dodam jeszcze, że w banku, w którym wziąłem kredyt  osobiście bym takiej oferty nie wynegocjował i myślę, że klient indywidualny nie ma takiej siły przebicia jak doradca, który go reprezentuję i współpracuje z bankami przez lata. Polecam każdemu, kto chcę brać kredyt przy pomocy profesjonalisty. Dziękuję!

M.SZ., lekarz onkolog

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała Leśniaka i serdecznie podziękować za pomoc. Jest osobą niezwykle kompetentną, profesjonalną i cierpliwą. Nie znam się na sprawach finansowych a mimo to przy podpisywaniu umowy kredytowej wszystko było dla mnie jasne i klarowne. Sprawnie i szybko przeprowadził mnie przez procedury bankowe, zawsze można było się z nim skontaktować. Wykazywał się dużą inicjatywą, wiedzą i znajomością rynku finansowego. Służył swoją pomocą w każdej sprawie związanej z kredytem, często samodzielnie kontaktował się z deweloperem, co było dla mnie niezwykle pomocne. Do tego jest osobą niezwykle sympatyczną, podążającą za klientem, daje czas na zastanowienie, niczego nie przyspiesza. Będę polecać wszystkim, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu kredytu etc.

N.Z., psycholog

Z czystym sercem mogę polecić usługi Pana Michała. Wykazał bardzo duże zaangażowanie w procesie pozyskiwania przeze mnie kredytu, które wykraczało znacznie poza zwykłe przygotowanie dokumentów. Mój przypadek nie był najprostszy, jeśli chodzi o uzyskanie kredytowania i w pewnym momencie powoli wątpiłem ze się uda, ale zawsze mogłem liczyć na konsultacje i duża pomoc. Nie ukrywam, iż sam miałbym ogromne problemy z pozytywnym doprowadzeniem sprawy kredytu do końca. Dodatkowo wiem, ze kilka osób z mojego bezpośredniego otoczenia korzystało/korzysta z usług K&K oraz Pana Michała Leśniaka i do tej pory słyszę same pozytywne opinie na temat współpracy.

M.G., dyrektor/członek zarządu

W sierpniu 2014 r. zakupiłam mieszkanie w Krakowie. Przy ubieganiu się o kredyt postanowiłam skorzystać z usług doradztwa finansowego oferowanego przez firmę K&K Consulting. Od początku całego procesu miałam przyjemność współpracować z Panem Michałem Leśniakiem . Pan Michał wykazał się dużą wiedzę w sprawach finansowych i wzbudził od razu moje zaufanie. Bardzo starannie i profesjonalnie przetłumaczył wszystkie aspekty dotyczące kredytu oraz wskazał elementy, na które warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji. Jako obcokrajowiec miałam pewne obawy dotyczące formalności kredytowych oraz zrozumienia wszystkich aspektów finansowych. Byłam jednak pod dużym wrażeniem umiejętności Pan Michała związanych z jasnym, klarownym tłumaczeniem poszczególnych etapów otrzymywania kredytu. Pan Michał pomagał mi również przy wypełnieniu i składania dokumentów w bankach. W odpowiednim czasie poinformował mnie jakie dokumenty będą mi potrzebne na każdym etapie. Pan Leśniak na bieżąco informował mnie, jak również agencję nieruchomości, z którą współpracowałam, o stanie mojego wniosku złożonego w banku. Ponadto, na wszystkie moje pytania zawsze otrzymywałam szybkie i jasne odpowiedzi. Warunki współpracy firmy K&K Consulting z bankami są bardzo korzystne , a Pan Michał wynegocjował dodatkowe rabaty dzięki czemu otrzymałam bardzo korzystną ofertę kredytu. Pan Michał był obecny podczas podpisywania umowy kredytowej w banku i upewnił się, że wszystkie aspekty umowy są zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz kompetencji Pana Michała nie spotkała mnie żadna przykra niespodzianka a cały proces przebiegł szybko i płynnie. Współpraca z Panem Michałem okazała się samą przyjemnością, dlatego też gorąco polecam jego usługi oraz współpracę z firmą K&K Consulting. W przyszłości, jeżeli będę miała taką potrzebę, bardzo chętnie ponownie nawiąże współpracę.

C.K., specjalista HR

Bardzo dziękujemy za cala pomoc w ciągu ostatnich miesięcy!! Dziękujemy firmie K & K Consulting, a w szczególności Panu Michałowi za fachowe doradztwo i całą pomoc w przyznaniu kredytu hipotecznego, od wnikliwej analizy ofert banków, stały kontakt z klientem aż po samą obecność przy podpisaniu umowy kredytowej w banku.

P.S., księgowy

Obsługa bardzo profesjonalna. Pan Michał pomógł nam załatwić wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu a było ich sporo jako, że braliśmy kredyt razem nie będąc małżeństwem i w dodatku chłopak jest obcokrajowcem. Przedstawił nam cztery najtańsze oferty i pomógł w wyborze tej najbardziej dla nas korzystnej. Poza tym Pan Michał służył pomocą również przy podpisaniu umowy kredytowej. Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm.

D.R., tłumacz

Z czystym sumieniem polecam firmę K&K Consulting i doradcę Michała Leśniaka. Nasza współpraca w sprawie kredytu hipotecznego zakończyła się bardzo pozytywnie i po 1,5 miesięcznej batalii z Bankami można odnieść wrażenie, że doradca wykonał bardzo dobrze swoją pracę. Co najważniejsze uzyskane warunki kredytu są lepsze niż w standardowej ofercie Banków. Pracownicy Banku nie mają także cierpliwości i ochoty, aby tłumaczyć Klientowi zawiłe zagadnienia i paragrafy umowy kredytowej.

B.P., informatyk/programista

Polecam Pana Michała jako osobę niezwykle kompetentna dla osób poszukujących wsparcia i profesjonalnej pomocy przy znalezieniu najlepszej opcji kredytowej pod zakup nieruchomości. Oferty banków i wyliczenia przygotowane przez niego zdecydowanie pomogły na wybranie najlepszej dla mnie oferty kredytowej, dostosowanie jej do moich osobistych oczekiwań i preferencji. Nieodzowna była również jego pomoc przy negocjowaniu finalnych warunków kredytowych już z konkretnymi bankami. Przez cały czas naszej współpracy Pan Michał wykazywał pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Z cierpliwością odpowiadał na moje liczne pytania i bardzo szybko reagował na moje prośby. Dzięki temu niezwykle szybko i sprawnie udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny i oszczędzić ogromna ilość czasu. Podsumowując: szybko, sprawnie, profesjonalnie, bezpretensjonalnie i z uśmiechem. Serdecznie polecam Pana Michała wszystkim osobom starającym się o kredyt hipoteczny.

M.N., menadżer

Doradztwo finansowe Pana Michała Leśniaka polecił mi znajomy i jestem niezmiernie zadowolona z pomocy, jakiej udzielił mi przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Byłam zupełnym laikiem w sprawach bankowych, jednak dzięki Panu Michałowi uzyskanie i uruchomienie kredytu przebiegło bardzo sprawnie. W trakcie wielu rozmów, jakie przeprowadziliśmy, Pan Michał precyzyjnie rozpoznał moje potrzeby kredytowe, jasno przedstawił zawiłości procedur bankowych, pomógł w wyborze najodpowiedniejszej oferty oraz nadzorował złożenie wniosku kredytowego i jego przetwarzanie przez bank. Zawsze szybko odpowiadał na korespondencje mailową, jeśli nie mógł odebrać telefonu – natychmiast oddzwaniał. Dzięki Jego zaangażowaniu w moją sprawę– miałam poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że ktoś pilnuje moich interesów. Ponadto Pan Michał jest bardzo sympatycznym człowiekiem i wykazywał się wielką cierpliwością i zrozumieniem, gdy postanowiłam po raz kolejny zmienić założenia kredytowe 🙂 Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc i szczerze polecam jego fachowe doradztwo.

M.S., lekarz onkolog

Nie skłamię jeśli przyznam, że przeszukiwanie internetu i ofert banków związanych z kredytami hipotecznymi nie jest łatwe… sam próbowałem przebrnąć przez co najmniej kilka i niestety nie mogę powiedzieć, że były to łatwe i przyjemne poszukiwania. Dlatego też z dużą ulgą powierzyłem te zadania Panu Michałowi Leśniakowi z Finance & Profit i jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i ludzkiego podejścia do tych niełatwych i zagmatwanych spraw. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego usługi jako doradcy w sprawach finansowych. W przyszłości nadal zamierzam korzystać z jego wparcia.

T.K., kierownik

Kupując mieszkanie skorzystałem z pomocy pracowników Finance&Profit. Pomimo tego, że sam jestem pracownikiem instytucji finansowej doradcy F&P pomogli mi wybrać najlepszą ofertę, wypełnić dokumenty oraz sami pokierowali żmudnym procesem wnioskowania o kredyt hipoteczny. Dzięki ich pomocy zamiast myśleć o papierach i spotkaniach w banku spokojnie mogłem skupić się na tym najprzyjemniejszym czyli kwestiach związanych z samym mieszkaniem.

M.J., trener szkoleniowy

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Michała Leśniaka jako profesjonalnego doradcę kredytowego i finansowego. Od początku współpracy Pan Michał wykazał się dużym zaangażowaniem, wiedzą i sumiennością w zakresie wykonywanych zadań. Przygotował szczegółową analizę ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku i pomógł wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę. W każdej chwili był gotów wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania dotyczące zawiłych kwestii bankowych. Pomógł skompletować i sprawdzić poprawność wszystkich niezbędnych dokumentów a także dostarczył je do banku. Jego doświadczenie i zaangażowanie pomogło uzyskać kredyt na korzystnych dla mnie warunkach. Profesjonalizm i indywidualne podejście, reprezentowane przez Pana Michała z pewnością są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

K.B., informatyk/programista

Skorzystałem z usług firmy K&K Consulting i przyznaję, że to była bardzo dobra decyzja. Sam z żoną starałem się kontaktować z bankami w celu uzyskania kredytu, co jednak okazało się bardzo ciężkim zadaniem. Z pomocą przedstawiciela, który był pomocny na każdym etapie załatwiania kredytu, uzyskaliśmy bardzo dobrą ofertę. Już poleciłem firmę moim znajomym, aby i oni mogli skorzystać ze świadczonych usług.

R.W., cukiernik/piekarz

W związku z planowanym rozpoczęciem budowy domu jednorodzinnego poszukiwaliśmy firmy, która pomogłaby nam w wyborze optymalnego sposobu finansowania inwestycji. Firma K&K Consulting i osobiście Pan Michał Leśniak została nam polecona przez znajomych, którzy korzystali z ich doradztwa przy wyborze kredytu mieszkaniowego. W trakcie pierwszych spotkań, po analizie naszych potrzeb i możliwości przedstawiono nam listę banków oferujących najkorzystniejsze warunki kredytowania, szczegółowo wyjaśniając różnice w poszczególnych ofertach. Pan Michał Leśniak pomógł nam w przygotowaniu kilkudziesięciu stron dokumentów koniecznych do złożenia wniosków kredytowych w kilku wybranych przez nas bankach oraz monitorował postęp rozpatrywania wniosków. Podobnie jak wielu naszych znajomych, którzy wcześniej korzystali z usług firmy K&K Consulting jesteśmy zadowoleni z usług doradczych tej firmy i możemy ją polecić innym.

K.S., informatyk/programista

Firma K&K Consulting w osobie Pana Michała Leśniaka, z którym miałam przyjemność współpracować, pomogła mi zawrzeć umowę kredytową na zakup mieszkania na bardzo korzystnych dla mnie warunkach i odpowiadającą moim potrzebom. Od początku współpracy, tj. dnia kiedy zgłosiłam się do firmy z prośbą o pomoc w znalezieniu dobrego i korzystnego kredytu, poprzez gromadzenie dokumentacji, zebranie i porównanie ofert różnych banków, negocjacje warunków umowy kredytowej z wybranymi bankami (w tym wartości oprocentowania!), po finalizację umowy w wybranym banku, mogłam liczyć na kompetentną i rzetelną opiekę doradcy. Zawsze mogłam liczyć na objaśnienie niejasności, a w dniu finalizacji umowy doradca był obecny w banku, aby upewnić się, że wynegocjowane zapisy znalazły się w umowie. Pełen profesjonalizm i rzetelność na każdym kroku! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

A.D., lekarz

Do Pana Michała Leśniaka trafiliśmy z polecenia znajomych. Pan Michał jest bardzo kompetentną i rzeczową osobą, potrafi znaleźć i skonfrontować aktualne oferty na rynku i dopasować do potrzeb klienta. Poza tym to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Godny polecenia!

M.K., informatyk/programista

Z usług Pana Michała Leśniaka mieliśmy okazję korzystać już dwukrotnie – za każdym razem w związku z analizą ofert bankowych i pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Poziom jego usług oceniamy bardzo wysoko i na pewno będziemy go polecać innym. Ujął nas szczególnie tym, że pośród kilku najbardziej atrakcyjnych dla nas ofert kredytów hipotecznych, uwzględnił jedną niekorzystną dla siebie ofertę (z której zresztą skorzystaliśmy). Pełen profesjonalizm! Do naszej oceny przyczyniły się również:
uczciwość i przejrzystość w doborze najlepszych dla nas ofert,
umiejętność przetłumaczenia zawiłych zapisów stosowanych przez banki na język zrozumiały dla zwykłego zjadacza chleba,
taktowność (czego często brakuje konkurencji),
szybki bezpośredni kontakt (telefon, e-mail),
bardzo dobre opinie znajomych, którzy korzystali z usług Pana Michała Leśniaka

T.W, informatyk/programista

Firma K&K Consulting została polecona mi przez koleżankę, która była zadowolona z obsługi. Nie zawiodłem się, rzetelnie przedstawiono mi ofertę banków, dotyczącą kredytów hipotecznych. Pan Michał przedstawił mi wszelkie za i przeciw dla konkretnych ofert, oraz wyjaśnił wszelkie wątpliwości jak i odpowiedział fachowo na zadane pytania. O kredyt staraliśmy się w ostatnim miesiącu obowiązywania „Rodziny na swoim”, czasu więc było mało, a banki nieraz wymagają jakichś dodatkowych dokumentów lub widzą „problemy”. O wszystkim byłem na bieżąco informowany i wystarczyło że braki dostarczałem do Pana Michała, a on zajmował się resztą. W efekcie otrzymaliśmy korzystny kredyt i to jeszcze w systemie „Rodzina na swoim”.

S.P., informatyk/programista

Rok temu starałam się o kredyt hipoteczny i korzystałam z usług doradczych Pana Michała Leśniaka. Pan Michał przedstawił mi rzetelną analizę ofert kilku banków i pomógł w wyborze najlepszej z nich, jak również szybko i sprawnie pokierował całym procesem zbierania dokumentacji, składania wniosku aż do momentu podpisania umowy kredytowej, przy czym był obecny i służył radą i wyjaśnieniami. Podobało mi się to, że byłam na bieżąco informowana o postępach i dzięki temu wiedziałam dokładnie na jakim etapie jestem. Pan Michał wykazał się dużym zaangażowaniem w mojej sprawie. Pamiętam do dziś, że potrafił przywieźć mi dokumenty, na których brakowało mojego podpisu do pracy, co zaoszczędziło mi dużo czasu i bieganiny po różnych instytucjach.

A.D., księgowa

 Szukaliśmy z żoną osoby, która pomogłaby nam przenieść kredyt z jednego banku do drugiego na preferencyjnych warunkach. Został nam polecony Pan Michał Leśniak z K&K Consulting, który w bardzo przystępny, fachowy i rzetelny sposób przedstawił nam cały proces tego przedsięwzięcia. Oczywiście wszystkim zajął się sam, naszym zadaniem było dostarczenie odpowiednich dokumentów. Pan Michał przedstawił nam kilka propozycji z różnych banków funkcjonujących na rynku. Były to podmioty znane i uznawane na polskim rynku, które nie praktykują naciągania klienta i wszystko jest przedstawione czarno na białym. Wybraliśmy najlepszą dla nas opcję. Do samego końca mogliśmy liczyć na pomoc Pana Michała. Korzystałem już wcześniej z usług innych doradców renomowanych biur, bardzo mocno reklamujących się w telewizji ogólnopolskiej itd. Wiele obiecywali, a skończyło się jak zawsze… Polecam Pana Michała za fachowość, rzetelność, dostępność praktycznie 24 h, przede wszystkim za uczciwość.

P.R., fizjoterapeuta

Przekaz informacji z Pana strony był rzetelny i wiarygodny. Szybka analiza rynku i trafny wybór banków ,do których składany był wniosek, to niewątpliwie Pana zasługa. Ciągłe informowanie o nowych i atrakcyjnych ofertach to też atut, który pozwala dokładnie przeanalizować sytuację na rynku. Po złożeniu wniosków i ostatecznym wyselekcjonowaniu banku pojawiły się “schody” – brakowało mi skutecznych negocjacji po pierwszej decyzji banku. Pierwsza propozycja 1,15% marża Banku jest zawsze „ostateczna” to wiem z doświadczenie. Mieliśmy cel 1% marży lub poniżej, wg mnie do zrealizowania. Uzyskaliśmy 1.10% później 1,05% co tez nie jest złym wynikiem i ostatecznie forsowanym przez Pana – dziękujemy za aktywna postawę. Przy kolejnym kredycie powrócilibyśmy chętnie do Pana i z czystym sumieniem możemy polecić znajomym Pana fachową pomoc.

R.G., informatyk/programista

Polecamy firmę K&K Consulting z Krakowa i doradcę Michała Leśniaka. Za pośrednictwem K&K braliśmy dwa kredyty hipoteczne. Jesteśmy zadowoleni z obu uzyskanych warunków, profesjonalnego i rzetelnego doradztwa i cennych wskazówek dot. różnych dodatkowych ofert proponowanych przez bank. Wszystkie formalności K&K załatwiło szybko i sprawnie.

M.M., menadżer

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do usług doradztwa finansowego. Myśleliśmy z mężem o kredycie w banku w którym oboje mamy konta, bo wydawało się nam że decyzja kredytowa będzie szybka, a formalności ograniczone do minimum. Okazało się jednak, że ze względu na to, że mamy z mężem skomplikowaną sytuację zawodową (ja prowadzę działalność gospodarczą, a mąż jest zatrudniony na etacie i jednocześnie pracuje dodatkowo w ramach umów zlecenia) dostaliśmy odmowną decyzję na kredyt walutowy i zdolność kredytową w PLN zaledwie na połowę wnioskowanej kwoty. W tej sytuacji zdecydowaliśmy się na korzystanie z usług Finance&Profit. Dobór banków, które przyznawały nam zdolność kredytową na całą kwotę przy naszej sytuacji zawodowej był kluczowy, a dzięki pomocy Pana Michała udało mi się szybko skompletować wszystkie niezbędne dokumenty i starać o kredyt hipoteczny jednocześnie w 3 bankach. Dodam jeszcze, że wszystkie wnioski przeszły weryfikację i wybraliśmy bank, który dawał nam najlepsze warunki dla kredytu walutowego. Polecam i życzę powodzenia w staraniach o kredyt.

M.B., przedsiębiorca

Firma polecona przez znajomą i godna polecania dalej. Konkretna i fachowa obsługa, oferta kredytowa indywidualnie dopasowana zarówno do potrzeb jak i posiadanego portfela plus niewyobrażalna cierpliwość pracowników F&P w odpowiadaniu na tysiące pytań i wyjaśnianiu finansowych zawiłości. Polecam dalej.

K.S., specjalista HR

Rekomenduje współpracę z Panem Michałem Leśniakiem. Przeszliśmy wspólnie walkę z paroma bankami, żeby uzyskać kredyt mieszkaniowy. Łatwo nie było, ale dzięki pomocy i dobrym wskazówkom wszystko się udało. Dziś mieszkam już zadowolony w swoim upragnionym mieszkaniu.

D.K., przedsiębiorca