Pospiesz się, aby zarejestrować się u polskiego bukmachera Mostbet i otrzymać bonus za pierwszą wpłatę na zakłady sportowe lub gry w kasynie online. Ładny design, korzystne kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty - czynią tego bukmachera jednym z najlepszych na świecie. Zapracowani gracze szczególnie pokochają naszą aplikację mobilną.
Przejdź do treści

Eksperci Finance&Profit

Michał Leśniak

zawodowo: Ekspert Hipoteczny Finance&Profit, absolwent studiów magisterskich Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów podyplomowych Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej w Krakowie kierunku Doradztwo Finansowe. Od 2004 roku świadczy usługi analizy finansowej dla klientów indywidualnych związane z pozyskiwaniem najtańszego finansowania zakupu nieruchomości mieszkań, domów, działek budowlanych i rolnych itd. W latach 2008-2011 współtworzył merytorycznie porównywarkę internetową hipermarket finansowy.pl, obecnie eBroker.pl porównującą wszystkie oferty kredytów hipotecznych na portalach Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl. Codziennie od ponad 16 lat pomaga Klientom – wylicza, kalkuluje, analizuje koszty finansowania, wypełnia, kompletuje, sprawdza formalnie wnioski kredytowe, odpowiada lub szuka odpowiedzi na najbardziej zawiłe pytania Klientów związane z kredytowaniem zakupu nieruchomości.

prywatnie: Mąż i Tata Lenki, Natalki i Janka, uwielbia muzykę rockową, piłkę nożną i samochody

Przemysław Kułyk

zawodowo: Ekspert Hipoteczny i Biznesowy Finance&Profit, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie kierunku Prawo oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Właściciel firmy doradczej K&K Consulting świadczącej od 2004 roku usługi z zakresu konsultingu, doradztwa gospodarczego, szkoleń, pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji przedsiębiorstw. Zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla przedsiębiorstw i instytucji, w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz optymalizacji organizacyjnej. Jest także ekspertem z zakresu pozyskiwania dotacji, tworzenia biznesplanów i prowadzenia działalności gospodarczej. Był m.in. doradcą w projekcie Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą realizowanym przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.

prywatnie: Szczęśliwy Mąż i Tata Tomka i Szymka, uwielbia wyzwania biznesowe, piłkę nożną oraz squasha

Stanisław Kania

zawodowo: Ekspert Biznesowy Finance&Profit, absolwent studiów magistersko-inżynierskich na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie. Specjalizuje się w rozliczaniu oraz pozyskiwaniu dotacji z zakresu projektów inwestycyjnych z Funduszy Europejskich. Doradca z zakresu opracowania biznesplanów, a także optymalizacji organizacyjnej i w zakresie zasobów ludzkich.

prywatnie: fan piłki nożnej