Eksperci Finance&Profit

Michał Leśniak

zawodowo: Ekspert Hipoteczny Finance&Profit, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunków Finanse i Bankowość oraz Doradztwo Finansowe, od 2004 roku świadczy usługi analizy dla klientów indywidualnych związane z pozyskiwaniem najtańszego finansowania zakupu mieszkań, domów, działek budowlanych i rolnych itd. W latach 2008-2011 współtworzył merytorycznie porównywarkę internetową hipermarket finansowy.pl, obecnie eBroker.pl porównującą wszystkie oferty kredytów hipotecznych na portalach Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl. Codziennie od ponad 12 lat wylicza, kalkuluje, analizuje, wypełnia, kompletuje wnioski i odpowiada lub szuka odpowiedzi na najbardziej zawiłe pytania Klientów związane z kredytowaniem zakupu nieruchomości.

prywatnie: Szczęśliwy Mąż i Tata Lenki, Natalki i Jasia, uwielbia muzykę rockową, góry i japońskie samochody

Przemysław Kułyk

zawodowo: Ekspert Hipoteczny i Biznesowy Finance&Profit, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie kierunku Prawo oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Właściciel firmy doradczej K&K Consulting świadczącej od 2004 roku usługi z zakresu konsultingu, doradztwa gospodarczego, szkoleń, pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji przedsiębiorstw. Zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla przedsiębiorstw i instytucji, w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz optymalizacji organizacyjnej. Jest także ekspertem z zakresu pozyskiwania dotacji, tworzenia biznesplanów i prowadzenia działalności gospodarczej. Był m.in. doradcą w projekcie Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą realizowanym przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.

prywatnie: Szczęśliwy Mąż i Tata Tomka i Szymka, uwielbia wyzwania biznesowe, piłkę nożną oraz squasha

Stanisław Kania

zawodowo: Ekspert Biznesowy Finance&Profit, absolwent studiów magistersko-inżynierskich na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie. Specjalizuje się w rozliczaniu oraz pozyskiwaniu dotacji z zakresu projektów inwestycyjnych z Funduszy Europejskich. Doradca z zakresu opracowania biznesplanów, a także optymalizacji organizacyjnej i w zakresie zasobów ludzkich.

prywatnie: fan piłki nożnej